Драги приятели, завършиха конкурсите към нашата инициатива „До училище пеша".

От 11:00 часа на 11.06.2010 в Министерството на образованието, младежта и науката  се състоя пресконференция и награждаване на спечелилите в конкурсите.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ И ВИДОВЕТЕ НАГРАДИ В РАЗЛИЧНИТЕ КОНКУРСИ на Фондация „ПЕШЕХОДЦИ по проекта

„ДО УЧИЛИЩЕ ПЕША":

 

Конкурс: ТЕСТ - ИГРА класирани до тринадесето място

 

От 9 до 14 години

От 15 до 19 години

#

Име - част от ЕГН

Т.

 

#

Име

Т.

1

Момчил Момчилов Даскалов - 990522     велосипед

110

 

1

Стела Стефанова Александрова - 920614 велосипед

110

 

2

Димитър Иванов Братованов - 951122    фотоапарат

110

 

2

Габриел Диянов Конарев - 920430         фотоапарат

110

 

3

Яни Янев Алексиев - 004725          мобилен телефон

110

 

3

Мариян Колев Йорданов - 920708  мобилен телефон

110

 

4

Атанас Янков Кафалиев - 990216           МП3 -Плейър

110

 

4

Ивелин Стоянов Петров - 920806          МП3 -Плейър

110

 

5

Мартин Димитров Алърков - 950710                  //-//

110

 

5

Тодор Живков Петров - 941227                  //-//

108

 

6

Николай Константинов Костадинов - 951012       //-//

110

 

6

Ангел Петров Павлов - 910814              //-//

108

 

7

Ивелина Диянова Делчева - 980801                 //-//

110

 

7

Хатидже Селяхтин Муса- 920919                //-//

108

 

8

Диляна Иванова Стоянова - 004816                //-//

110

 

8

Атанас Йорданов Стоянов - 910225         //-//

108

 

9

Божидара Петрова Тагарева - 971022               //-//

110

 

9

Теодор Живков Турманов - 930628              //-//

105

 

10

Борис Илиан Бешковски - 951120                    //-//

110

 

10

Станислав Иванов Барбов - 911229           //-//

105

 

11

Алексия Янева Алексиева - 981107                //-//

110

 

11

Елица Господинова Господинова - 941102     //-//

105

 

12

Ангел Бялков Ангелов - 981229                   //-//

110

 

12

Цветана Георгиева Гърмидолова - 910220       //-//

104

 

13

СВЕТОСЛАВА ДИЯНОВА ДЕЛЧЕВА - 004514    //-//

110

 

13

Ангел Йорданов Чапов - 910126                        //-//

104

 

 

 

КОНКУРС СНИМКИ ОТ ОБУЧЕНИЕТО

 

1. Георги Проданов Проданов ЕГН - 920822****  Хасково - ФСГ „Атанас Буров" - гр. Хасково  велосипед

2. Хатидже Селяхтин Муса   ЕГН - 920919****  Хасково - ФСГ „Атанас Буров" - гр. Хасково   фотоапарат

 

 

КОНКУРС ИНИЦИАТИВИ

 

  1. УТФ „Автотранс 13" ООД ХІ „а" клас П Г Т „Гоце Делчев" Пловдив 2500 лева
  2. УТФ СРЯДА СУТРИН  ПГИ „Д-р Иван Богоров" гр. Варна - 2000 лв.
  3. УТФ „Сайдер" ООД -11"В" клас ФСГ „Атанас Буров" - гр. Хасково - 1000 лв.
  4. Ученическата група от 5 г клас при VI ОУ"Братя Миладинови" град Сливен -- Извънредна награда 1000 лв.

 

 

ВАЖНО!!!

1. Спечелилите награди, пропусналите да  се яват на награждаването, могат да си ги получат след предварително договаряне на долния адрес,       

2. Участниците в конкурса ТЕСТ - ИГРА, класирали се след тринадесето място, които печелят топки или книги, могат да получат наградите си на долния адрес след 15.06.2010 и предварително договаряне: 

 

Център на учебно-тренировъчните фирми

1421 София, ул. Розова долина 1, ПК 50

тел. 963 22 72

е-мейл: info@buct.org

www.buct.org

 

Конкурс: ТЕСТ - ИГРА класирани след тринадесето място

 

Класиране

От 9 до 14 години

От 15 до 19 години

#

Име - част от ЕГН

Т.

 

#

Име

Т.

14

Илиян Александров Александров - 980917

110

 

14

Konstantin Zarev - 930311

101

 

15

Мартин Диянов Костов - 960723

109

 

15

Кръстьо Васков Овчаров - 910820

99

 

16

Карло Тодоров Тодоров - 970609

108

 

16

Ивана Йорданова Чапова - 950226

99

 

17

Ива Станиславова Рижова - 004812

108

 

17

Автото Дванадесети Аномердвадесетипърви - 910220

99

 

18

Димитър Александров Димитров - 990210

104

 

18

Борис Албертов Акалиев - 920618

98

 

19

Фейзи Мехмедов Рашидов - 970626

102

 

19

Денис Беренд Босма - 940923

98

 

20

ЦВЕТЕЛИНА САШОВА ЦВЕТКОВА - 951104

98

 

20

Борис Деянов Теохаров - 931114

97

 

21

Любослав Николаев Асенов - 004917

98

 

21

Бейтулла Есад Халил - 911121

97

 

22

Искрен Здравков Здравков - 004828

98

 

22

ани петрова иванова - 940305

96

 

23

Ралица Маринова Димитрова - 990608

97

 

23

Александър Бисеров Симов - 910714

95

 

24

Нина Павлова - 970212

97

 

24

sibel selqetin musa - 940827

94

 

25

desislava krasimirfva angelova - 990905

96

 

25

Мария Пенкова Дюлгярова - 910716

94

 

26

Любомир Кирилов Манев - 960921

96

 

26

Мартин Петров Караманлиев - 921130

94

 

27

Севда Радкова Божкова - 961230

94

 

27

Александрина Георгиева Станикина - 910418

93

 

28

Динко Гинчев Динев - 980303

94

 

28

Добромир Красимиров Милчев - 910627

92

 

29

Катерина Димова Чолакова - 960312

94

 

29

Енурие Нурай Дуран - 920105

92

 

30

Пламена Стоянова Колева - 970214

94

 

30

Синан Гюрсел Реджеб - 940126

91

 

31

Ирена Проданова Кръстева - 960611

93

 

//// //////////////////////////////////////////////

91

 

32

Алекс Калинов Камджалов - 005217

93

 

32

Милена Владимирова Драгиева - 910629

91

 

33

Ралица Руменова Кехайова - 970921

92

 

33

Христо Георгиев Драгоев - 920405

91